MephaCentrum, a.s.
Opavská 962/39
708 68 Ostrava-Poruba

Objednání mamograf:
+420 597 437 567

Objednání vyšetření
(call-centrum):

+420 597 437 777

E-mail:

* takto označené služby jsou provozovány nájemci

VĚRNOSTNÍ KARTA

Máte už VĚRNOSTNÍ KARTU Lékáren AMPHORA?

VĚRNOSTNÍ KARTA Vám přináší tyto výhody:

1. Sbíráte body při každém nákupu v Lékárnách AMPHORA
Ať již si kupujete volně prodejné léky, nebo potravinové doplňky, z každého nákupu v Lékárnách AMPHORA je Vám část celkové sumy připsána na Váš osobní účet. Připsaná částka se Vám pak ukládá ve formě bodů.

Věrnostní karta AMPHORA

2. Své nasbírané body si můžete kdykoli vybrat
Chcete si nastřádat body na jeden velký nákup zdarma? Nebo raději sem tam ušetřite z běžného nákupu léků? Rozhodnutí, kdy si vyberete své body, je jen na Vás!

3. Šetříte na nákupu léků dvakrát!
Neustále se hovoří o vysokých cenách léků. Lékárny AMPHORA však s nimi bojují a Vy na tom vyděláváte! Kromě toho, že díky efektivnímu vyjednávání s dodavateli nabízíme již dnes u mnoha léků jedny z nejnižších cen na severu Moravy, Vám teď také přinášíme možnost získat zpět část svých peněz za léky pomocí VĚRNOSTNÍ KARTY.
Šetříte tedy opravdu dvakrát!

4. Body sbíráte tak jednoduše!
Využívat VĚRNOSTNÍ KARTU je velmi jednoduché. Poté, co si o ní zažádáte, Vám bude karta okamžitě vystavena a ihned budete moci sbírat body. Vaše VĚRNOSTNÍ KARTA bude mít svůj unikátní čárový kód, který bude přiřazen k Vašemu bodovému účtu. Bude stačit tedy pouze před každým nákupem v Lékárnách AMPHORA předložit svou kartu, z níž bude odečten čárový kód a body Vám budou připsány na účet.

Kde lze získat VĚRNOSTNÍ KARTU Lékáren AMPHORA?

V Lékárnách AMPHORA. Buď Vám VĚRNOSTNÍ KARTU nabídneme, nebo si o ni sami řekněte. Rádi Vám ji pak vystavíme na počkání.

Informace o tom, kde se Lékárny AMPHORA nacházejí, naleznete v této sekci stránek společnosti MephaCentrum.