MephaCentrum, a.s.
Opavská 962/39
708 68 Ostrava-Poruba

Objednání mamograf:
+420 597 437 567

Objednání vyšetření
(call-centrum):

+420 597 437 777

E-mail:

* takto označené služby jsou provozovány nájemci

Lékárny AMPHORA - Obecné informace

V našich lékárnách naleznete kompletní sortiment hromadně vyráběných léčiv, ať již vydávaných na recept nebo volně prodejných. Sortiment hromadně vyráběných léčiv doplňuje individuální výroba léčiv přímo v laboratoři lékárny – magistraliter.

Mimo léčiv lze v lékárně zakoupit i velmi široký sortiment vitamínových přípravků, potravinových doplňků, léčebné kosmetiky, dětské výživy, čajů, dentálních pomůcek apod.

Součásti lékáren je i oddělení zdravotnických pomůcek (pokud není zřízeno, je možno si pomůcky objednat), které pro pacienty zajišťuje výdej na poukazy nebo prodej kompletního sortimentu zdravotnických potřeb s výjimkou invalidních vozíků.

Od srpna 2011 byla rozšířena nabídka služeb poskytovaných společností MEPHACENTRUM, a.s., prostřednictvím svých lékáren o distribuci léčiv, léčivých přípravků a zdravotnického materiálu. Více informací o těchto službách naleznete v sekci Distribuce AMPHORA.

V naší lékárně nabízíme produkty značky BIODERMA za zvýhodněných podmínek. Pro konkrétní nabídky se ptejte obslužného personálu u volného prodeje nebo na internetových stránkách www.bioderma-cz.com

E-shop lékárny www.slevolekarna.cz